Art Deco Cafetierre + suikerpot en roomkannetje van Tellurite wat de servies afdeling was van de Faiencerie de Thulin. De set is uitgevoerd in een prachtig turqoise glazuur. Vooral de de Cafetierre zelf is in goed gebruikte conditie, heeft twee chipjes een op de tuit en een op een losse deksel om de koffie aan te drukken en is vooral aan de binnenzijde behoorlijk gecraqueleerd. De suikerpot en het roomkannetje zijn dan weer onbeschadigd. Alle stukjes zijn gemerkt aan de onderzijde.
Goed
De Cafetierre incluis onderdelen heeft veel craquele, een chipje op de tuit en de deksel om de koffie aan te drukken ook. De suikerpot en het het roomkannetje zijn onbeschadigd
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00