Fedor van Kregten - c4114, Afbraak Den Haag - Verkocht

Fedor van Kregten - c4114, Afbraak Den Haag kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 552,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Fedor van Kregten - c4114, Afbraak Den Haag kopen? Bied vanaf 600!Fedor van Kregten - c4114, Afbraak Den Haag kopen? Bied vanaf 600!Fedor van Kregten - c4114, Afbraak Den Haag kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Fedor van Kregten (1871-1937)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst73.5 cm x 93.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

C4114, Fedor van Kregten, Afbraak Den Haag, olie op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 60 x 80 cm, lijstmaat 73,5 x 93,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Doek bevat oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd, de lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Fedor van Kregten (1871-1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
93.5 cm
73.5 cm
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 552,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-07-2020 om 10:47
Eindtijd:21-01-2021 om 10:55
JH015
20 jan. / 21:35
€ 480