Een schilderij uit 1985 van de Nederlandse kunstenaar Feiko (Wierstra) (1933-2015), getiteld: “Men”. -Olieverf op linnen doek, opgespannen op een houten spieraam en ingelijst met houten latjes. -Gesigneerd rechtsonder. -Afmetingen: Lijst, 72½ x 102½ cm. Spieraam / beeld, 70 x 100 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. Het werk was aangekocht door de BKR Amsterdam en was eigendom van Arthoteek Oost Amsterdam. Conditie: In goede staat met craquelé en slijtplekjes met verfschade. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Informatie over de kunstenaar: Feike (‘Feiko’) Wierstra (Amsterdam, 20 augustus 1933 – Amsterdam, 2 december 2015), schilder, collagist en tekenaar. Hij signeerde met ‘Feiko’. -Opleiding: Amsterdamse Grafische School (AGS), Kunstnijverheidsschool Quellinus Amsterdam, Rijksakademie van beeldende kunsten Amsterdam. -Onderwerpen: Figuurvoorstelling, abstractie, stadsgezicht. Feiko woonde en werkte in Bretagne (Fr.), Milaan (It.), Ibiza (Spanje) en in Amsterdam. -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 597 ; Jacobs 2000 , vol. 2, p. 390.
Afhandeling: -Het schilderij kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. -Het schilderij kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten: -Binnen Nederland: 15,00 euro.
Goed
In goede staat met craquelé en slijtplekjes met verfschade. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00