Een werk uit 1986 van de Nederlandse kunstenaar Feiko (Wierstra) (1933-2015). -Acrylverf en pastelkrijt op papier en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout (zonder glasplaat). -Gesigneerd rechtsonder in het werk en ook met naamsvermelding en informatie over de kunstenaar en dit werk op de achterkant. -Afmetingen: Lijst, 61 x 72 x 2½ cm. Beeld, 49 x 63 cm. -Herkomst: Het werk is op 24 juli 1986 aangekocht door de BKR Amsterdam en was later eigendom van het CBK Amsterdam (Centrum voor hedendaagse beeldende kunst in Amsterdam Oost). Conditie: Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en heeft geen glasplaat. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
(Wij bieden nog een werk van Feiko ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Informatie over de kunstenaar: Feike (‘Feiko’) Wierstra (Amsterdam, 20 augustus 1933 – Amsterdam, 2 december 2015), schilder, collagist en tekenaar. Hij signeerde met ‘Feiko’. -Opleiding: Amsterdamse Grafische School (AGS), Kunstnijverheidsschool Quellinus Amsterdam, Rijksakademie van beeldende kunsten Amsterdam. -Onderwerpen: Figuurvoorstelling, abstractie, stadsgezicht. Feiko woonde en werkte in Bretagne (Fr.), Milaan (It.), Ibiza (Spanje) en in Amsterdam. -Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 597 ; Jacobs 2000 , vol. 2, p. 390.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. -Het werk kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL. -Het werk kan naar België, Duitsland en Frankrijk verzonden worden via GLS.
Goed
Het werk is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes en heeft geen glasplaat. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 15,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00