Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Tekening / Aquarel |
Feike Wierstra (1933 - 2015), schilder, collagist, tekenaar, ondertekende met de naam Feiko.
Dit is een originele tekening, vetkrijt op papier. De titel is "Mens en Dier". Gesigneerd (Feiko) en gedateerd '70
Professioneel iIngelijst achter glas in eenvoudige houten lijst.Goede staat, weinig opvallende vochtplek op het passe-partout.
De tekening meet 39,5x55,5 cm (binnen passe-partout). De lijst meet 53x71 cm.
Provenance: Sotheby's Amsterdam 1988 veiling 476 lot 407
Met lijst: ophalen in Amstelveen, gratis bezorging tot 25 km, verzending per koerier
Zonder lijst (opgerold) verzending per aangetekende post
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 27-9-2017 om 20:20 |
Eindtijd | 12-10-2017 om 19:20 |