Fenneke van der Elst - Fenneke van der Elst, de maaltijd , litho 22/40 - Verkocht

Fenneke van der Elst, de maaltijd , litho 22/40 kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Fenneke van der Elst (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fenneke van der Elst

de maaltijd

litho 22/40

1998

beeldformaat 45 x 40 cm

kan tegen verzendkosten verstuurd worden