Fenneke van der Elst - Vila Fiorita

Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!
Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!Fenneke van der Elst - Vila Fiorita kopen? Bied vanaf 25!
  • Fenneke van der Elst (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 74 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
Conditie: afbeelding uitstekend. Rand vel heeft deukjes en bovenkant vel lichte beschadiging door verwijdering passe-partout.
Oplage: 49/100.
Afmeting: vel 74 x 91, afbeelding 62 x 80 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 16,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 17,50