Ferd op de Coul - Gouache, Abstracte compositie - zonder titel maar met lijst!

Ferd op de Coul - Gouache, Abstracte compositie - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Ferd op de Coul - Gouache, Abstracte compositie - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!Ferd op de Coul - Gouache, Abstracte compositie - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
  • Ferd op de Coul (1933)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen42.5 cm x 56.5 cm (h x b)
Lijst67 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai gouache van Ferd op de Coul voorzien van baklijst. Het werk is in goede conditie.  U kunt het werk direct ophangen.

Ferd op de Coul (1933)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
81 cm
67 cm
56.5 cm
42.5 cm
Starttijd:03-06-2022 om 18:35
Eindtijd:17-06-2022 om 21:06
Openingsbod € 110
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier