5. Ferd op de Coul

Ferd op de Coul (1933)

1 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Ferd op de COUL (1933)

Ferd op de Coul - verrassend werk, kleurrijk en mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 89!

Ferd op de Coul - verrassend werk, kleurrijk en mooi ingelijst

Geplaatst doorflokbluit

Eindtijd01-08-2021 om 19:47

TechniekGouache
Afmetingen69 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst