Finn Pedersen - Gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' (UNIEK WERK)
Omschrijving
Finn Pedersen (1944-2014)
Type kunstwerk
Tekening / Aquarel
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Gemengde Techniek
Drager
Papier
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
22 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst
42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Mooi kleurrijk werk op papier van de hand van Finn Pedersen.
Een combinatie van aquarel, krijt (oilstick) en acrylverf. Sterke Compositie.
Rechtsonder met pen gesigneerd.
Finn Pedersen was één van de weinige Cobra-volgers, die ook daadwerkelijk met de Cobra-leden heeft geexposeerd. In 1966 exposeerde hij samen met onder andere Karel Appel, Asger Jorn en Carl Henning Pedersen in Kopenhagen.
Zeer Goed
Tot 10 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,00
€ 17,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00