Finn Pedersen - Gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' (UNIEK WERK)

Finn Pedersen - Gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 200!
Finn Pedersen - Gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 200!Finn Pedersen - Gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 200!Finn Pedersen - Gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 200!
  • Finn Pedersen (1944-2014)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 22 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi kleurrijk werk op papier van de hand van Finn Pedersen.

Een combinatie van aquarel, krijt (oilstick) en acrylverf. Sterke Compositie.

Rechtsonder met pen gesigneerd.

Finn Pedersen was één van de weinige Cobra-volgers, die ook daadwerkelijk met de Cobra-leden heeft geexposeerd. In 1966 exposeerde hij samen met onder andere Karel Appel, Asger Jorn en Carl Henning Pedersen in Kopenhagen.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Finn Pedersen (1944-2014)

Deens Deens Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  JJvanWijk
1172 verkochte items
Alle items (119)
35 cm
42 cm
18 cm
22 cm