Flip Gaasendam - Liggend naakt

Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!
Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!Flip Gaasendam - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 650!
  • Flip Gaasendam (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1992
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf op paneel in een fraaie inlijsting door lijstenmakerij de Roo & Saint Hill.
Gesigneerd en gedateerd 1992 midden onder.
Paneelmaat 30x40 cm. Lijstmaat 42x52x4 cm.
Flip Gaasendam werd geboren te Groningen op 31 mei 1957.
Opgeleid aan de Academie Minerva te Groningen van 1976 tot 1982.
Maakt landschappen, interieurs, stillevens, figuren en naakten.
Lid van Kunstlievend Genootschap Pictura te Groningen.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Flip Gaasendam (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  58saint360
Lid sinds 2024
99 verkochte items
Alle items (22)
52 cm
42 cm
40 cm
30 cm