Olieverf op paneel in een fraaie inlijsting door lijstenmakerij de Roo & Saint Hill. Gesigneerd en gedateerd 1992 midden onder. Paneelmaat 30x40 cm. Lijstmaat 42x52x4 cm. Flip Gaasendam werd geboren te Groningen op 31 mei 1957. Opgeleid aan de Academie Minerva te Groningen van 1976 tot 1982. Maakt landschappen, interieurs, stillevens, figuren en naakten. Lid van Kunstlievend Genootschap Pictura te Groningen.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00
Extra