Fons Haagmans - Litho met applicaties, Zonder titel (harten) - Ingelijst (Groot)

Fons Haagmans - Litho met applicaties, Zonder titel (harten) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Andere items

Fons Haagmans - Litho met applicaties, Zonder titel (harten) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Fons Haagmans - Litho met applicaties, Zonder titel (harten) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!Fons Haagmans - Litho met applicaties, Zonder titel (harten) - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Fons Haagmans (1948)
Jaartal2003
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen85.5 cm x 61.5 cm (h x b)
Lijst110 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/33

Golving in het passe-partout en het blad.

Fons Haagmans (1948)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (227)

28098 verkochte items
88 cm
110 cm
61.5 cm
85.5 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:28-10-2019 om 11:42
Eindtijd:10-11-2019 om 20:22

Biedingen (1):

HansZZ
10 nov. / 18:46
€ 40