Francisco de Goya - Onbekend - Verkocht

Francisco de Goya - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Francisco de Goya - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Francisco de Goya - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Francisco de Goya - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!Francisco de Goya - Onbekend kopen? Bied vanaf 45!
  • Francisco de Goya (1746-1828)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100/250
Mooi werk van goya het werk zit tussen 2glazen
Heel speciaal uitgevoerd tussen 2glazen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vrasene, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20

Francisco de Goya (1746-1828)

Spaans Spaans

Geplaatst door  Monaken
Lid sinds 2021
56 verkochte items
45 cm
32 cm
35 cm
25 cm