Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht

Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!
Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!Franciscus Leonardus Corsius - Zeegezicht kopen? Bied vanaf 275!
  • Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013)
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 68 cm (h x b)
Lijst54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afmetingen doek: 68x48
Techniek: olieverf op doek
Conditie doek: goed
Conditie lijst: goed
Reparatie: nee
Gesigneerd: ja

Franciscus Leonardus (Frans) CORSIUS (1933-2013).Na zijn opleiding aan de Haagse academie wilde hij zich niet binden aan 1 werkplaats, maar de wereld verkennen. Door zijn avonturen heeft hij in verscheidene landen gewoond en gewerkt o.a. Belgie,Duitsland, Zwitserland en USA. Maar hij heeft altijd de voorliefde behouden voor de 'Haagse school' en het impressionisme. Sinds zijn terugkomst in Nederland (1980) heeft hij een eigen stijl ontwikkeld, dat getuigd van zijn liefde en interesse voor zijn vaderland.

Conditie doek: Goed Beschadigingen: Nee

Franciscus Leonardus Corsius (1933-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Koning85
FA. (3)

Lid sinds 2018
8 verkochte items
75 cm
54 cm
68 cm
48 cm
Starttijd:23-09-2018 om 13:31
Eindtijd:30-09-2018 om 21:17
Openingsbod € 275
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland