Frank Gude - Golf2006 - Verkocht

Frank Gude - Golf2006 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Frank Gude - Golf2006 kopen? Bied vanaf 45!Frank Gude - Golf2006 kopen? Bied vanaf 45!Frank Gude - Golf2006 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1319 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Frank Gude (1950)
Jaartal2006
OnderwerpSport
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerde zeefdruk
Beeldformaat: 46 x 51 cm
Papierformaat: 55 x 69 cm
Gesigneerd: Ja
Drukgangen: 21
Jaar: 2006

Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier.
Zeefdruk is genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Frank Gude (1950)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1319 verkochte items
55 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:22-04-2019 om 09:10
Eindtijd:25-04-2019 om 20:28
HAllard
24 apr. / 18:02
€ 45