Frank Lejeune - Frank Lejeune, zeefdruk met lijst , titel: First visit Veules les Roses - Verkocht

Frank Lejeune, zeefdruk met lijst , titel: First visit Veules les Roses kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Frank Lejeune, zeefdruk met lijst , titel: First visit Veules les Roses kopen? Bied vanaf 40!Frank Lejeune, zeefdruk met lijst , titel: First visit Veules les Roses kopen? Bied vanaf 40!Frank Lejeune, zeefdruk met lijst , titel: First visit Veules les Roses kopen? Bied vanaf 40!
  • Frank Lejeune (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Titel: “ First vist Veules les roses  “
Jaartal:
Afmetingen beeld: h.49,5 cm x b.49,5 cm (Lijst: 72 cm x 72 cm)
Gesigneerd: ja met potlood.
Oplage: 139/150
Ingelijst:ja, in mooie aluminium lijst
Materiaal: papier
Conditie: in nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzending via koerier in overleg. Kosten voor koper.