Frank Lejeune - geen titel - Verkocht

Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!Frank Lejeune - geen titel kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
Alle items van deze verkoper (96)
  • Frank Lejeune (1952)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Oplage: 65/999.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Frank Lejeune (1952)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1449 verkochte items
21 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-06-2022 om 22:23
Eindtijd:29-06-2022 om 21:42
Ank24
29 jun. / 10:35
€ 30