Frank Lengvenius - onbekend - Verkocht

Frank Lengvenius - onbekend kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KunsthandelvanAntwerpen

Lid sinds 2017
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Frank Lengvenius (1952)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleine zeefdruk. Leuk om in een groepje bij elkaar te hangen of samen in 1 lijst te doen als collage.

We zijn ook Lijstenmakerij en kunnen hem voor u inlijsten.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 13:08
Eindtijd:12-12-2020 om 09:46
Mike18121976
12 dec. / 07:40
€ 45