Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst

Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Frank Lengvenius - Samen | Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
527 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Frank Lengvenius (1952)
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
Lijst83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie kleurrijke zeefdruk van Frank Lengvenius. Genummerd (50/100) en handgesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Frank Lengvenius
Techniek:  Zeefdruk
Oplage: 50/100
Gesigneerd: Links midden
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 59 x 48 cm
Afmeting met lijst (HxB): 83 x 73 cm

Beeld in goede staat. De lijst (binnenkant en buitenkant) is wat vuil.

Frank Lengvenius (1952)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
527 verkochte items
73 cm
83 cm
48 cm
59 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:05-01-2021 om 16:57
Eindtijd:16-01-2021 om 19:23

Biedingen (1):

Degemaskerdewreker
16 jan. / 18:37
€ 45