Frank Smulders - Bloemen in Vaas - Olieverf op Paneel, Ingelijst - Verkocht

Frank Smulders - Bloemen in Vaas - Olieverf op Paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Frank Smulders - Bloemen in Vaas - Olieverf op Paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Frank Smulders - Bloemen in Vaas - Olieverf op Paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Frank Smulders - Bloemen in Vaas - Olieverf op Paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Frank Smulders - Bloemen in Vaas - Olieverf op Paneel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Frank Smulders (1955)
DragerPaneel
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 24 cm (h x b)
Lijst29 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
D3 13
Frank Smulders (Monogram FS)
Bloemen in Vaas
Olieverf op Paneel
29 x 24 cm

Zie foto's

Frank Smulders (1955)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

437 verkochte items
24 cm
29 cm
24 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-07-2019 om 12:40
Eindtijd:26-07-2019 om 22:47
roeliedijkstrahotmailcom
26 jul. / 22:40
€ 35