Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen

Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!
Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!Franklin Meijer - Waddenkust - Groningen kopen? Bied vanaf 59!
  • Franklin Meijer (1945)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2025
Techniek Acryl
Drager Karton
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
- ingelijst in een aluminium lijst
- wordt aangetekend en verzekerd verzonden
hergebruik van lijst
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Franklin Meijer (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  franklinmeijer
Lid sinds 2025
23 verkochte items
Alle items (5)
41 cm
31 cm
40 cm
30 cm