Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst - Verkocht

Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!Frans Boomsma - Naakte vrouw - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Frans Boomsma (1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1984
TechniekAquarel
StijlRomantisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen66 cm x 49 cm (h x b)
Lijst66 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
M1 2
Frans Boomsma
Naakte vrouw
Aquarel
1984
66 x 49 cm
Links midden kleine beschadiging

Links midden kleine beschadiging. Zie foto's

Frans Boomsma (1956)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
49 cm
66 cm
49 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:24-07-2019 om 17:32
Eindtijd:31-07-2019 om 20:15
heinsmits
31 jul. / 10:50
€ 75