Frans Hens - Le Ferme - Verkocht

Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!
Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!
  • Frans Hens (1856-1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: goed.

Afmeting afbeelding: 40 x 50 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Verkleuring randen vel en iets gegolfd, zie foto's.

Frans Hens (1856-1928)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
67 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2020 om 19:33
Eindtijd:26-06-2020 om 20:19
Marie-Claire
26 jun. / 20:07
€ 10