Frans Hoek - Frans Hoek: aquarel, Alicante - Verkocht

Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!
  • Frans Hoek (1924)
TypeTekening / Aquarel

Zomerse aquarel van Frans Hoek

Titel: Alicante (Frankrijk)

Gesigneerd rechtsonder, F. Hoek

Afmetingen:

41,5 x 51,5 cm (lijst)

26 x 36 cm (aquarel)

De aquarel is ingelijst met passe-partout achter glas (alluminium lijst)

Het geheel is in goede staat.

Ophalen of verzenden

Frans Hoek (1924)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Jansonius
72 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)

ObjectlocatieHeemstede,  Nederland
Starttijd14-2-2018 om 18:45
Eindtijd24-2-2018 om 18:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken