Frans Hoek: aquarel, Alicante - Verkocht

Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!Frans Hoek: aquarel, Alicante kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

62 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Frans Hoek (1924)
TypeTekening / Aquarel

Zomerse aquarel van Frans Hoek

Titel: Alicante (Frankrijk)

Gesigneerd rechtsonder, F. Hoek

Afmetingen:

41,5 x 51,5 cm (lijst)

26 x 36 cm (aquarel)

De aquarel is ingelijst met passe-partout achter glas (alluminium lijst)

Het geheel is in goede staat.

Ophalen of verzenden

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:14-02-2018 om 18:45
Eindtijd:24-02-2018 om 18:45
Francien
19 feb. / 18:48
€ 35