Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Zomerse aquarel van Frans Hoek
Titel: Alicante (Frankrijk)
Gesigneerd rechtsonder, F. Hoek
Afmetingen:
41,5 x 51,5 cm (lijst)
26 x 36 cm (aquarel)
De aquarel is ingelijst met passe-partout achter glas (alluminium lijst)
Het geheel is in goede staat.
Ophalen of verzenden
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland |