Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening - Verkocht

Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!
Tekening / Aquarel

Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!Frans Lebret - Ezel op de rug gezien - Tekening kopen? Bied vanaf 38!
  • Frans Lebret (1820-1909)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Tekening door Frans Lebret
Voorstelling van een ezel, van achteren gezien
Losbladig, bladmaat 19.5x15
Niet gesigneerd
Herkomst: Collectie tekeningen Lebret veiling De Zwaan 2023
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Blad is licht verkleurd wat normaal is bij deze ouderdom
Verder niet storend
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Frans Lebret (1820-1909)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3385 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
15 cm
19.5 cm