Frans Lebret - Stier - tekening

Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!
Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!Frans Lebret - Stier - tekening kopen? Bied vanaf 45!
  • Frans Lebret (1820-1909)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Potlood
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 21 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Klassieke tekening door Frans Lebret
Fraaie voorstelling van een stier, alles klopt
Losbladig, beeldmaat 15x23, bladmaat 21x34
Niet gesigneerd, toeschrijving op achterzijde: 'Studie van Frans Lebret'
Herkomst: Veiling De Zwaan Amsterdam, collectie tekeningen Lebret

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Frans Lebret (1820-1909)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  lenteman
3510 verkochte items
Alle items (52)
34 cm
21 cm