Frans Maas - Frans maas '68

Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!
Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!Frans Maas - Frans maas '68 kopen? Bied vanaf 25!
  • Frans Maas (1903-1977)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1968
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Frans maas  '68
ConditieRedelijk
De voorzijde (schilderij zelf ziet er redelijk  goed uit) de zijkanten waar de schilderij vast is gezet aan het kader losgekomen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bilthoven, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25