Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Frans NICOLAÏ (Domburg 1937-?) Frans Nicolaï is opgegroeid aan de Zeeuwse kust. De zee heeft hem altijd getrokken, zoals in Den Haag waar hij zijn opleiding heeft gevolgd aan de (Koninklijke) Academe voor Beeldende Kunsten, en Friesland waar hij naartoe trekt met zijn vrouw. In het begin van zijn carrière werkte hij in de stijl van de Haagse School en liet hij zich inspireren door Co Westerik. Na een burn-out vond er een verschuiving plaats, in zijn abstracte expressieve landschappen kwamen geen mensen meer voor. In deze stijl heeft Nicolaï geschilderd tot in de laatste jaren van zijn leven. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soest, Nederland |
Objectlocatie | Soest, Nederland |
Starttijd | 26-3-2022 om 15:21 |
Eindtijd | 9-4-2022 om 19:37 |