Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot)

Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 1.265,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Frans Nicolai - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37038 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
  • Frans Nicolai (1937)
Jaartal1996
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
Lijst121.5 cm x 121.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Frans Nicolai (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
37038 verkochte items
121.5 cm
121.5 cm
120 cm
120 cm

Dit item is verkocht voor 1.265,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 13:18
Eindtijd:30-01-2021 om 20:53

Biedingen (37):

JeepJonker
30 jan. / 20:12
€ 1100
Groningse
30 jan. / 19:54
€ 1000
JeepJonker
30 jan. / 19:53
€ 950
Groningse
30 jan. / 19:46
€ 900
JeepJonker
30 jan. / 19:25
€ 850
Groningse
30 jan. / 19:24
€ 800
JeepJonker
30 jan. / 19:24
€ 750
Groningse
30 jan. / 19:24
€ 750
JeepJonker
30 jan. / 18:45
€ 700
Groningse
30 jan. / 18:45
€ 650
JeepJonker
30 jan. / 18:45
€ 600
Groningse
30 jan. / 18:45
€ 580
JeepJonker
30 jan. / 18:45
€ 560
Groningse
30 jan. / 18:33
€ 540
JeepJonker
30 jan. / 18:29
€ 520
Groningse
30 jan. / 18:29
€ 500
JeepJonker
30 jan. / 18:29
€ 480
Groningse
30 jan. / 18:29
€ 460
JeepJonker
30 jan. / 18:29
€ 440
Groningse
30 jan. / 18:28
€ 420
JeepJonker
30 jan. / 10:16
€ 400
Groningse
30 jan. / 10:16
€ 380
JeepJonker
30 jan. / 10:16
€ 380
Groningse
30 jan. / 10:16
€ 360
JeepJonker
30 jan. / 10:16
€ 340
Groningse
30 jan. / 10:16
€ 320
JeepJonker
30 jan. / 10:16
€ 300
Groningse
30 jan. / 10:16
€ 280
JeepJonker
30 jan. / 10:16
€ 260
Groningse
30 jan. / 08:55
€ 240
JeepJonker
30 jan. / 01:08
€ 220
Groningse
28 jan. / 20:30
€ 200
roermond79
28 jan. / 20:30
€ 190
Groningse
28 jan. / 20:29
€ 180
roermond79
28 jan. / 20:29
€ 170
Groningse
28 jan. / 19:43
€ 160
roermond79
28 jan. / 08:58
€ 150