Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Schilderij |
Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst.
Afmetingen: Lijst, 84 x 73 cm. Beeld, 78 x 68 cm.
Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Frans Ploum staat vermeld in het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/93740
Titel: “Valkenburg” (staat geschreven op de achterkant).
Kunstenaar: Frans Ploum.
Techniek: Olieverf op board.
Jaartal: ca 1970.
Ingelijst: In een houten lijst.
Gesigneerd: Linksonder en op de achterkant.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
Let op:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur.
-Vanwege het grote formaat kan het werk alleen BINNEN NEDERLAND aangetekend verzonden worden.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 14,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken en andere kunst.
Starttijd | 12-3-2016 om 8:59 |
Eindtijd | 26-3-2016 om 21:04 |