Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een imposante verschijning op Ameland is de in 1880 van gietijzer gebouwde 55 meter hoge vuurtoren. Sinds 2005 is de toren niet meer door de kustwacht in gebruik. De karakteristieke lichtbundels laten nog altijd hun stralen over het eiland schijnen en de vuurtoren is nu geopend voor publiek.
De vuurtoren van Ameland werd in 1880 in opdracht van Koning Willem III gebouwd en telt 15 verdiepingen. De toren is ontworpen door Quirinus Harder en werd gebouwd door gieterij Nering Bögel in Deventer. De afzonderlijke segmenten zijn naar Ameland verscheept en ter plaatse op elkaar geplaatst. De huidige optek van het lichthuis is afkomstig van de oude Westhoofd op Goeree.
Eigenlijke beeld is 42 x 62 cm.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Komt uit de voorraad kunstenaar zelf | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 19-12-2022 om 14:29 |
Eindtijd | 23-1-2023 om 19:48 |