Frans Room - Vuurtoren – Hellevoetsluis - kleurzeefdruk oplage 125 - Verkocht

Frans Room - Vuurtoren – Hellevoetsluis - kleurzeefdruk oplage 125 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
472 verkochte items
Alle items van deze verkoper (79)
  • Frans Room (1939)
Jaartal1998
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

De uit 1822 daterende vuurtoren is in 2005 grondig gerestaureerd en er is weer een historisch hekwerk omheen geplaatst. De vuurtoren doet nog steeds dienst voor de scheepvaart. Vanuit de vuurtoren heeft u een schitterend uitzicht over het Haringvliet en Haven van Hellevoetsluis.

Eigenlijke beeld is 47 x 61 cm.

Komt uit voorraad kunstenaar zelf

Frans Room (1939)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (20)

Lid sinds 2017
472 verkochte items
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-04-2020 om 12:42
Eindtijd:18-04-2020 om 20:40
schobber
18 apr. / 15:31
€ 50