Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
De vuurtoren op het Nederlandse Waddeneiland Schiermonnikoog heeft geen officiële naam, maar wordt met Noordertoren aangeduid. De andere toren is de voormalige tweede vuurtoren van Schiermonnikoog, de Zuidertoren. Vanuit de toren worden weerberichten verstrekt voor de kustwateren. In 1998 is de toren rood geschilderd.
Eigenlijke beeld is 42 x 61 cm. Het werk wordt verzekerd verzonden. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. U kan het werk ook vooraf bezichtigen alvorens een bod uit te doen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Komt uit voorraad kunstenaar zelf | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 9-8-2021 om 9:26 |
Eindtijd | 22-8-2021 om 19:38 |