Hans Keuls - Red Passion Rhythm Field
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Afm. board paneel 30 x 40 cm. In goede staat.
Achter passepartout en matglas, in een fraaie lijst in zeer goede staat, 45.5 x 50.5 cm.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 22-6-2017 om 16:33 |
Eindtijd | 6-7-2017 om 21:33 |