Twee bijzondere Etsen van de Belgische autodidactische kunstenaar en fotograaf frans van Roosmaelen (1943-2013). Exposeerde regelmatig bij bekende Antwerpse galeries w.o. Lens en de zwarte Panter samen met oa fred Bervoets en wout Vercammen.
De Etsen zijn E.A. exemplaren en verkeren in goede conditie. Potloodgesigneerd en getiteld "Express way" en "Nurses on duty".
Goed
weinig zichtbare onregelmatigheden.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00