Franscz Witte - Aquarel, Sensueel

Franscz Witte - Aquarel, Sensueel kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Franscz Witte - Aquarel, Sensueel kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Aquarel, Sensueel kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Aquarel, Sensueel kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Aquarel, Sensueel kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
Alle items van deze verkoper (203)
  • Franscz Witte (1935)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen23.5 cm x 30 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Alleen het passe-partout heeft wat vlekjes, verder is het blad lichtelijk golvend.

Franscz Witte (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (277)

Lid sinds 2010
37129 verkochte items
40 cm
30 cm
30 cm
23.5 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:20-01-2021 om 15:14
Eindtijd:31-01-2021 om 20:08

Biedingen (6):

Rosw
31 jan. / 20:01
€ 20
BOW80044
31 jan. / 19:57
€ 15
takamine
31 jan. / 19:57
€ 10
Rosw
23 jan. / 11:28
€ 5
FrankBekkers
20 jan. / 20:49
€ 3
nelleke1958
20 jan. / 17:11
€ 1