Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen - Verkocht

Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Lot van drie aquarellen, Diverse voorstellingen / landschappen kopen? Bied vanaf 1!
  • Franscz Witte (1935)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmeting betreft grootste blad.

Langs de randen wat zeer lichte beschadigingen / golving van de bladen.

Franscz Witte (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48277 verkochte items
Alle items van deze verkoper (645)
32.5 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-08-2020 om 12:33
Eindtijd:08-09-2020 om 21:08
Biedingen (4)
Podenco2015
27 aug. / 23:19
€ 16
WesleyBrandt
27 aug. / 23:19
€ 11
Podenco2015
27 aug. / 14:38
€ 3
nelleke1958
27 aug. / 13:52
€ 1