Franscz Witte - zonder titel

Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Franscz Witte - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Franscz Witte (1935)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie origineel werk op papier van Franscz Witte (1935).

Het behoort tot de mogelijkheden  het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen. Als u het werk komt ophalen dan zit er een passe Partout bij. Opsturen zonder.

Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

Franscz Witte (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3659 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
50 cm
65 cm