Herfstlandschap. Franz Josef Noha (1928 - 1992) Geboren in Steinschonau/Bohmen, van 1947 tot 1950 in studie bij Prof. Kratochvil en Prof. Sedlak in Praag, 1977-78 in München , sinds 1977 een galerie in Frankfurt (Main), gestorven in Sulzbach (Main) in 1992.
Goed
Enige craquelé rechtsboven. Alleen van dichtbij zichtbaar. Zie laatste foto’s.
Lijst heeft 2 kleine beschadigingen. Zie foto’s.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spijkenisse, Nederland
Tot 5 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 20,00