5. Franz Josef Noha

Franz Josef Noha (1929-1992)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Franz Josef NOHA (Steinschonau/Bohmen 1928 - Sulzbach (Main) 1992)

Franz Josef Noha - Olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 50!

Franz Josef Noha - Olieverf schilderij

Geplaatst doorOudenNieuw

Eindtijd13-07-2021 om 22:27

Afmetingen40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst