Franz Meckl - Franz Meckl: Krug

Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!
Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!Franz Meckl - Franz Meckl: Krug kopen? Bied vanaf 39!
  • Franz Meckl (1948)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Een hoogwaardige ets van de kunstenaar Franz Meckl.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bocholt, Duitsland
Binnen Duitsland € 11,00
Europese Unie € 21,50

Franz Meckl (1948)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Nimbus4
Lid sinds 2017
241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
39 cm
49 cm