Fred Arends - C2918, IJsvermaak - Verkocht

Fred Arends - C2918, IJsvermaak kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.150,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Fred Arends - C2918, IJsvermaak kopen? Bied vanaf 1000!Fred Arends - C2918, IJsvermaak kopen? Bied vanaf 1000!Fred Arends - C2918, IJsvermaak kopen? Bied vanaf 1000!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Fred Arends (1949)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
Lijst59.5 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2918, Fred Arends, IJsvermaak, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd, doekmaat 38 x 46 cm , lijstmaat 59.5 x 67 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Bevat licht oppervlaktevuil en de lijst bevat licht slijtschade door de tijd.

Fred Arends (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
67 cm
59.5 cm
46 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 1.150,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-10-2020 om 14:50
Eindtijd:15-10-2020 om 19:49
Pierrevt
11 okt. / 00:35
€ 1000