Frederik Teding van Berkhout - Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frederik Teding van Berkhout - Aquarel–Achter de duinen – Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Frederik Teding van Berkhout (1883-1965)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Een aquarel van de “schilderende bankdirekteur” Jonkheer Frederik Teding van Berkhout.

De aquarel is gemaakt in ca 1940.

Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat (20 x 28 cm).

De aquarel is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes op de hoekjes.

Afkomstig uit een particuliere kunstverzameling.

FREDERIK TEDING VAN BERKHOUT (geboren in Haarlem 15-8-1883, overleden in Warnsveld 17-9-1965), aquarellist en tekenaar.

Jonkheer F. T. van Berkhout woonde en werkte in Haarlem, Apeldoorn en Warnsveld. Hij was van beroep bankdirecteur en werd “De schilderende bankdirecteur” genoemd. In zijn vrije tijd heeft hij de Kunstnijverheidsschool in Haarlem bezocht (leerling van Frederik Theodorus Grabijn).

Zijn dochter is de kunstenaar Anna Catharina van Teding (geboren in 1915).

Van Berkhout schilderde voornamelijk landschappen en havengezichten.

Was lid van vereniging Genootschap van beeldende kunstenaars “Kunst zij ons doel” in Haalem.

In de collectie van het Frans Halsmuseum Haarlem bevindt zich zijn aquarel “Havengezicht te Penang”.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Achter de duinen”).

Kunstenaar: Frederik Teding van Berkhout.

Techniek: Aquarel.

Jaartal:  Onbekend, ca 1940.

Afmetingen: Lijst, 20 x 28 cm.

                        Beeld, 17 x 25 cm.

Ingelijst: In de originele houten lijst met glasplaat.

Gesigneerd: rechtsonder.

Conditie: De aquarel is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes op de hoekjes.

Zie ook de 7 foto’s.

Klaar om op te hangen.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: vanaf 8,00 euro (verzending via Kiala).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.