Freek van den Berg - 3 lesbische litho's erotiek

Freek van den Berg - 3 lesbische litho's erotiek kopen? Bied vanaf 1!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Freek van den Berg - 3 lesbische litho's erotiek kopen? Bied vanaf 1!Freek van den Berg - 3 lesbische litho's erotiek kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Hofkunst
FA. (5)

67 verkochte items
  • Freek van den Berg (1918-2000)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1974
TechniekMultimedia
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
Afmetingen24.7 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Deze litho's komen uit een niet complete map Vriendinnen van 1974
Er zijn 187 mappen  gemaakt.

zie Foto

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-11-2020 om 13:15
Eindtijd:17-11-2020 om 19:21

Biedingen (6):

duit77
17 nov. / 19:12
€ 15
slegerli
17 nov. / 19:12
€ 15
duit77
17 nov. / 17:59
€ 10
slegerli
17 nov. / 17:59
€ 5
duit77
16 nov. / 19:33
€ 3
Lincey1990
11 nov. / 19:09
€ 1