5. Freek van den Berg

Freek van den Berg (1918-2000)

3 aangeboden items / 50 verkochte items

FA. (61 x Favoriet)

Freek van den BERG (1918 - 2000)

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Freek van den Berg - Havengezicht Bretagne. kopen? Bied vanaf 150!

Freek van den Berg - Havengezicht Bretagne.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekAquarel
Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Freek van den Berg - Aquarel - Actrice kopen? Bied vanaf 125!

Freek van den Berg - Aquarel - Actrice

Tekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Freek van den Berg - Kind met snoepjes kopen? Bied vanaf 175!

Freek van den Berg - Kind met snoepjes

Geplaatst doorKunsterfgoed

TechniekAcryl
Afmetingen71 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstIngelijst