Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE IN GROEN - Verkocht

Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE IN GROEN kopen? Bied vanaf 75!
  • Friedrich Geiler (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Prachtige kleurengiclee van Friedrich Geiler.

Afmeting blad  72 x 31 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 25 ex.

Friedrich Geiler (1946)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
31 cm
72 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 07:41
Eindtijd:05-12-2022 om 20:15
animacura2
02 dec. / 16:53
€ 75