Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Handgekleurd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 132 x 51 cm (h x b) |
Incl. lijst | 138 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1 |
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Spaarndam Gem. Haarlem, of bezorgd worden.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, de koper kan het werk eventueel weken of maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek voor andere zaken.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De lijst vertoont sporen van gebruik. Het werk zelf is in zeer goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland |
Objectlocatie | Spaarndam Gem. Haarlem, Nederland |
Starttijd | 15-9-2020 om 21:20 |
Eindtijd | 27-9-2020 om 22:30 |