Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000

Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!
Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!
  • Frits Goosen (1943)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Stijl Klassiek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi divers beeld van Sail 2000 in Amsterdam met diverse schepen, boten en tallships op het water. Er is veel te zien op het schilderij.
Het schilderij is direct afkomstig van de kunstenaar Frits J. Goosen met originele lijst. Het doek en de lijst zijn in prima conditie.
Wij zijn de 1e eigenaar van het doek en door ons goed beheerd.

Frits Goosen (1943)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  horbach9492
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
107 cm
74 cm
90 cm
60 cm