5. Frits Goosen

Frits Goosen (1943)

3 aangeboden items / 6 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Frits GOOSEN

SCHILDER

Geboren te Hilversum in 1943.

Opleiding:

Autodidact

Woont en werkt in Amsterdam

Onderwerpen: landschap, scheepvaart, havengezicht

Door: Arthur Brouwers

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Frits Goosen - C3568 - Koeien bij knotwilgen kopen? Bied vanaf 500!

Frits Goosen - C3568 - Koeien bij knotwilgen

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen58 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frits Goosen - C4754, Someren, den Evert kopen? Bied vanaf 750!

Frits Goosen - C4754, Someren, den Evert

Geplaatst doorMarsmeijer

Jaartal1997
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frits Goosen - "Enkhuizen" kopen? Bied vanaf 475!

Frits Goosen - "Enkhuizen"

Geplaatst doorDheemskerk

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst