Frits Klein - Bergen

Frits Klein - Bergen kopen? Bied vanaf 685!
Frits Klein - Bergen kopen? Bied vanaf 685!Frits Klein - Bergen kopen? Bied vanaf 685!Frits Klein - Bergen kopen? Bied vanaf 685!Frits Klein - Bergen kopen? Bied vanaf 685!Frits Klein - Bergen kopen? Bied vanaf 685!
  • Frits Klein (1898-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverfdoek  in de aanbieding, welke gemaakt is omstreeks de jaren 1940-1970.  Nog in een nette staat, heeft nooit in direct zonlicht gestaan.  Fraai idyllisch tafereel in sfeervolle tinten.   Frits Klein (of Fred in het Frans) verbleef  o.a. in Parijs, hier woonde hij in de buurt van Mondriaan.  In Maart 2026 is er de tentoonstelling "Yves Klein en zijn kunstenaarsfamilie Frits, Marie en Rotraut", in het Stedelijk Museum Schiedam. In 2017 bracht een doek van hem € 12.500 op bij Christie's. Recent is de belangstelling voor zijn kunstwerken  toegenomen. Franse kunstcritici vergeleken hem met Odile Redon. De stijl van Frits Klein heeft gelijkenis met het impressionisme.  Hij kwam in contact met veel kunstschilders, waaronder Matisse, Pierre Bonnard, Hans Arp en Sophie Taeuber-Arp, Sonia en Robert Delaunay, Alberto Magnelli, Nicolas de Staël  en Herbin.  Naast verzenden is ophalen mogelijk, met een onbepaalde ophaaltermijn, dwz. u heeft de gelegenheid om binnen de door u gewenste termijn op te halen.
Nette olieverfstructuur
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heino, Nederland
Binnen Nederland € 7,20
Naar België € 9,40
Naar Duitsland € 9,40
Europese Unie € 12,25
Wereldwijd € 17,40